Chránená dielňa - ADDY SLOVAKIA s.r.o.
Clementisova 5
977 01 Brezno

telefón/fax:048/611 61 76
tel.:048/611 17 75
tel.:0908 513 674
e-mail: addy@addy.sk

viac
Registrácia

O nás

Papier sa nám stal osudom v  roku 1997, kedy sme spolu s manželom založili malý rodinný podnik zameraný na papierenskú činnosť.

Otvorili sme  vzorkovú predajňu s veľkoobchodom a začali spolupracovať s prvými zákazníkmi, z ktorých sa stali nie len  odberatelia, ale hlavne partneri. Ich dôveru si získavame kvalitnou ponukou produktov a služieb, ktoré sa snažíme neustále rozširovať.

V roku 2004 sme zriadili výrobnú prevádzku na ručný papier. Cesta k prvému hárku ručného papiera  nebola jednoduchá, pretože na Slovensku sa nezachovala žiadna z pôvodných ručných papierní.

Ručný papier vyrábame tradičnou technológiou z bavlny, odlievaním na drevených sitách. Takto vyrobený sa vyznačuje vysokou kvalitou, vďaka ktorej našiel svoje uplatnenie v písomnom styku na reprezentatívnej úrovni. V roku 2006 nám bol priznaný štatút ,,Chránená dielňa,, čo nám umožnilo zamestnať ľudí so zdravotným postihnutím, ktorí vo firme rozvíjajú svoje zručnosti.

Bibiána Furdíková

Chránená dielňa,

to sú ľudia, s ktorými prichádzate do styku telefonicky, mailom alebo osobne v našich prevádzkach. Môžete sa na nich obrátiť so svojimi otázkami ohľadom náhradného plnenia, chránenej dielne alebo sortimentu.Taktiež Vám poskytnú všetky informácie o plnení Vašich objednávok.  

Erika - vedúca veľkosladu      Marcela

              Erika - vedúca veľkoskladu                             Marcela - obchodná referentka                                    

Naša prevádzka - Chránená dielňa v Brezne